Вифлеємський вогонь миру мандрує краєм

«Прекрасна передріздвяна традиція розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру прийшла і у Тернопільський район. Тернопільські пластуни передали голові районної ради Андрію Галайку Вифлеємський вогонь миру.

Цей вогонь для всіх є спомином про те, що народився Христос, який є уособленням миру, любові і добра. Запалюючи цей вогонь під час Різдвяних свят пам’ятаймо, що він горить не лише у вас у домівках, але й в інших людей по всій Україні та по всьому світу.

Таким чином ми об’єднані цим світлом любові і добра. Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану – до 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю», – повідомляють у Тернопільській районній раді.

Також пластуни передали Віфлеємський вогонь керівництву Бережанського району

1«Іскру любові, благополуччя і щастя з Віфлеємським вогнем передали керівництву райдержадміністрації та районної ради пластуни. Передача пластунами «Віфлеємського вогню миру» відбувається традиційно до святкувань Різдва Христового та символізує тепло, злагоду, сподівання на краще та мир, який так потрібен сьогодні нашій державі.

Заступник голови РДА Ігор Гринкевич подякував пластунам за їх таку важливу передріздвяну місію і додав, що бажає усім у миру та спокою у  новому 2018 рік та відсвяткувати Різдво Христове.

Віфлеємський вогонь горітиме в приймальні РДА протягом усіх свят. Всі охочі матимуть можливість взяти вогонь для лікарні,  установ, шкіл, сільських громад та для своїх домівок», – розповідають бережанці.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*