Володимир Гройсман перевірив якість ремонту доріг

У країні триває час реформ. Одним із пріоритетних напрямків є покращення стану доріг, що дасть можливість розвинути інфраструктуру, налагодити економічні зв’язки. На ремонт доріг цьогоріч уряд скерував чималі суми. 31 травня Прем’єр-міністр Володимир Гройсман спільно з в.о. керівника Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор» Славоміром Новаком здійснили робочу поїздку, під час якої перевірили якість виконання ремонту дорожнього полотна на трасі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка», ділянка якої в межах Тернопільської та Вінницької областей є частиною транспортного коридору Go Highway, що єднає порти Чорного моря та Балтики.

«На дорозі Тернопіль – Підволочиськ (до кордону з Хмельницькою областю), протяжність якої в межах нашої області становить майже 39 км, Служба автомобільних доріг проводить повноцінний ремонт основи. Товщина регенерованого шару – 22 см. Далі – вирівнюючий шар асфальтобетону (10 см) і верхній – щебенево-мастикового асфальтобетону (5 см), – розповів прем’єру Богдан Юлик, керівник Служби автодору.

Ремонт на трасі М-12 стартував на початку квітня цього року, і робота триває швидким темпом. Для оптимізації процесу назустріч одна одній рухаються дві бригади підрядника. З боку Тернопільської області вже виконано робіт на суму 382,1 мільйона гривень.

«Минулого року на проект GO Highway ми скерували 800 млн грн, цього року – 4 млрд грн. Наступного його буде завершено. Тому я й надалі стежитиму за якістю виконання робіт. Наголошую: фінансування забезпечене, тендери проведені, кошти передбачені. За підрядниками – якісне виконання робіт», – акцентував Володимир Гройсман.

Також Прем’єр-міністр зауважив, що Тернопільщина отримала значний фінансовий ресурс на будівництво магістральних доріг. Зокрема, цього року ця сума спільно з фінансуванням із Дорожнього фонду становить 2 млрд грн.

«За всю історію незалежної України Тернопільська область таких коштів ще не мала. Я з довірою ставлюся до голови обласної державної адміністрації. Нам дуже важливо, щоб дороги ремонтували якісно. І головне, щоб не було перевитрат. Нині ми лише набираємо обертів. Попереду – ще десятки тисяч кілометрів доріг в Україні. Торік зробили дві тисячі кілометрів, цього року плануємо ще чотири», – зазначив Володимир Гройсман.

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна наголосив на тому, що наша область дуже цінує таку підтримку й допомогу з боку держави. За словами очільника краю, завдяки державному фінансуванню на завершальному етапі перебуває ремонт магістралі М-09 Тернопіль – Львів, яка також є частиною транснаціонального коридору GO Highway. Водночас продовжується ремонт траси М-19 Тернопіль – Кременець до кордону з Рівненською областю.

«Останні два роки Тернопільщина отримує кошти із митного перевиконання. Їх ми повністю скеровуємо на ремонт дороги М-19, яка для нас є стратегічною і з’єднує дорогою Київ – Чоп.

Минулого тижня у нас відбувся інвестиційний форум, у якому взяли участь понад 200 іноземців. І всі були приємно здивовані якістю робіт і масштабами дорожнього будівництва в Україні», – зауважив голова ОДА.

Після інспектування дороги на Тернопільщині, Володимир Гройсман побував із перевіркою у Хмельницькій та Вінницькій областях.

«Ми почали сезон відновлення доріг. Цього року обсяг робіт буде збільшений. Я задоволений результатами. Об’їжджатиму вcю Україну, аби бачити, як реалізують програми уряду. До слова, серед них – не тільки ремонт і будівництво доріг, а й реалізація спектра заходів із підвищення безпеки доріг», – підсумував Глава Уряду.

Зоряна ДЕРКАЧ

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*