Відзнаки з Донеччини – тернополянам

Голова обласної ради Віктор Овчарук  вручив тернополянам-волонтерам  відзнаки, грамоти та цінні подарунки від керівника Донецької обласної цивільно-військової адміністрації Павла Жебрівського. Таким чином донеччани вирішили подякувати тернополянам, які зробили певний внесок у відновлення та розбудову Донецького краю.

Відтак голова обласної ради Віктор Овчарук  разом з помічником голови Донецької військово-цивільної адміністрації Русланом Куликом вручили нагороди чотирьом нашим землякам. Відзнаки отримали  депутати обласної ради Михайло Тимошик та Андрій Цибульський, начальник управління Державної казначейської служби в області  Петро Гринчишин і голова наглядової ради публічного товариства «Тернопільміськгаз» Віталій Бобрівець.

  • Тернополяни намагаються постійно допомагати мешканцям Донеччини. Це – і оздоровлення дітей, і надання гуманітарної допомоги місцевим мешканцям, – наголосив Віктор Овчарук. – Докладаються до цієї благородної справи і наші депутати–аграрії. Неодноразово вони відправляли вантажі на схід. Та сьогодні випала честь нагородити чотирьох волонтерів з нашого краю. Це справді важливо, адже на яскравих прикладах гартується свідомість справжнього українця».

Привітав тернополян і Руслан Кулик: «Донеччина дякує вам за допомогу і сподівається на підтримку та розуміння, добрі справи і надалі».

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*