Відбувся турнір пам’яті Героя АТО Володимира Магльони

 

Один з лідер вищої обласної ліги – підволочиський «Збруч-Агробізнес» – став переможцем футбольного турніру, який відбувся 5 серпня у Вишнівці й був приурочений пам’яті Героя АТО Володимира Магльони, бійця 57-ї бригади ЗСУ, який загинув на сході України 12 листопада 2015 року.

В змаганнях мали взяти участь чотири команди, три з яких – учасники чемпіонату Тернопільської області й одна – з Львівщини. Позмагатися за головний приз були запрошені: ФК «Вишнівець-1», ФК «Вишнівець-2», «Збруч-Агробізнес» (Підволочиськ), «Сокіл» (Золочів, Львівська область). Остання команда з невідомих причин до Вишнівця не прибула, тому три команди по колу розіграли головний приз змагань.

Підволочиський «Збруч» у першому матчі переміг ФК «Вишнівець-2» – 2:1. Голами відзначилися: у переможців – Андрій Донець та Андрій Малащук, у переможених – Роман Шишлов.

У другому поєдинку турніру зустрілися дві вишнівецькі команди. Перша була сильніша – 3:0 (Євген Щербатюк і два голи забили гравці, які у першій вишнівецькій команді – на перегляді).

Останній матч турніру перетворився на фінал. Господарів влаштовувала нічия, гості, щоб здобути головний трофей, мали вигравати. Це їм вдалося – вони перемагали суперника 4:0 (голи забили – Богдан Коза, Кирило Костенко, Андрій Когут, Андрій Малащук) і лише наприкінці матчу дозволили суперникам одного м’яча відіграти – 4:1 (м’яч на свій рахунок записав вишнівчанин Микола Корзун).

Організатори турніру визнали кращих гравців у кожній команді. Ними стали: Андрій Малащук («Збруч-Агробізнес»), Євген Щербатюк (ФК «Вишнівець-1»), Тарас Косінський (ФК «Вишнівець-2»). Також приз отримав кращий молодий футболіст –  Роман Шишлов (ФК «Вишнівець-2»).

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*