Відбудова військового містечка в Теребовлі триває

Військова частина в Теребовлі має стати першою військовою частиною, відбудованою за 26 років незалежності України. На цьому акцентував голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час огляду того, як триває ремонт на даному об’єкті.

Наразі там здійснюється капітальний ремонт та переобладнання казарми в казарму покращеного типу, облаштовується контрольно-пропускний пункт. Завершуються роботи з відновлення котельні. Одночасно проводиться відновлення огорожі, для цього необхідно ще 700 метрів сітки та дроту для кріплення. Що ж стосується розміщення озброєння та техніки, то триває підготовка відкритого майданчика на території.

Так, за словами очільника Тернопільщини, попередньо у планах – здати в експлуатацію казарму на території Теребовлянської військової частини у листопаді цього року.

– У казармі будуть дислокуватися військовослужбовці 44-ї артилерійської бригади. Щонайменше плануємо розмістити тут близько 200 осіб, а це вже буде певним поштовхом для відновлення військової частини в майбутньому, – уточнив Степан Барна.

Він також наголосив, що незважаючи на масштабність робіт, наразі темпами їх виконання він не задоволений. А причина – нестача коштів.

– З цього приводу будемо розмовляти з Міністерством оборони України. Я хотів би, щоб, як мінімум, уже наступного року ми не тільки забезпечили перебування військовослужбовців на території цієї частини, а й забезпечили її повноцінне функціонування. Гадаю, що спільними зусиллями нам це вдасться реалізувати, – зазначив Степан Барна.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*