Матчем проти ПФК «Львів» тернопільська «Нива» завершила двомісячний період підготовки до другого кола чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги. Нагадаємо, перше коло тернополяни завершили на сьомій сходинці турнірної таблиці, маючи в активі 20 очок.
Поєдинок з львів’янами відбувався на компактному стадіоні в Озерній Зборівського району і зібрав на трибунах кілька сотень уболівальників. Зважаючи на в’язке поле, як зазначили у прес-службі ФК «Нива», комбінаційного футболу у виконанні обох команд побачити не вдалося. Тим паче з боку «Львова», у складі якого чимало бразильців. На перший план у матчі вийшла боротьба, якої вистачало упродовж всієї зустрічі. Не даремно арбітр матчу показав чимало жовтих карток, а на старті другого тайму за друге попередження поле покинув захисник «Львова» Парамонов.
А долю протистояння визначили голи легіонерів. До перерви пенальті реалізував лідер львів’ян Бруно. А за хвилину до завершення основного часу Шина, який вийшов на заміну, встановив остаточний рахунок у грі – 0:2. Попри поразку, тернополяни цілком гідно протистояли команді, яка незабаром розпочне боротьбу за єврокубки в УПЛ. А жовто-зелені продовжать турнірний шлях у другій лізі поєдинком проти одного з лідерів – житомирського «Полісся», який відбудеться 6 квітня на полі суперника.
Оцінюючи двомісячний період підготовки, протягом якого команда провела чотири тренувальні збори та зіграла загалом 13 контрольних поєдинків (7 перемог і 6 поразок), головний тренер «Ниви» Василь Малик прокоментував: «Наскільки якісною була підготовка, покаже лише сезон, але сподіваюся, що підсилення буде якісним, селекційна робота виявиться корисною, а тактичні заняття і вправи на фізичну витривалість теж стануть нам у пригоді. Принаймні, весь обсяг запланованої підготовки ми виконали. Однозначно, що не будемо зупинятися, а продовжимо шукати шляхи для підсилення. Ми постійно будемо в пошуку. Як у пошуку виконавців, так і інших рішень, які могли б підсилити нашу гру».