В’ячеслав НЕГОДА: «Тернопільщина піднялася на 12 сходинок в рейтингу соціально-економічного розвитку»

 

Дуже приємно, що останні роки область динамічно розвивається і демонструє позитивні показники соціально-економічного розвитку. Це дало змогу піднятися на 12 сходинок в рейтингу серед всіх областей України. На цьому наголосив перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода під час виїзного засідання бюджетного комітету Верховної Ради України, що відбулося в Збаражі.

За динамікою зростання місцевих бюджетів, за його словами, Тернопільська область посіла друге місце в Україні, обійшовши місто Київ.

«Ще у 2015 році, коли ми починали реформу децентралізації, виникало багато питань і проблем, але тепер бачимо, як об’єднані територіальні громади стають успішними і фінансово спроможними, – зазначив В’ячеслав Негода. – Недовіра і страхи щодо децентралізації зникають там, де місцеві лідери починають ефективно використовувати усі надані реформою можливості: залучають ресурси, вкладають їх у розвиток громади і несуть відповідальність за свої рішення та дії. І такі громади, й таких лідерів ми маємо на Тернопільщині».

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*