В обласній раді відкрилася… картинна галерея

Першим свої полотна представив тернопільський митець, член Національної спілки художників України Михайло Дирбавка. В експозиції – 12 живописних полотен.

За словами голови обласної ради Віктора Овчарука, на Тернопільщині проживають та творять багато талановитих, самобутніх митців, і створення такої галереї сприятиме популяризації і їхньої творчості, і живописного  мистецтва загалом. Відтак, роботи тернопільських художників експонуватимуться у приміщенні обласної ради постійно.

Михайло Дирбавка – український художник прикладного та декоративного мистецтва, спеціалізація — художня різьба по дереву, монументальний та станковий живопис, графіка. Народився 1944 року на Івано-Франківщині. Закінчив Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва. У Тернополі працює та проживає з 1973 року. Він – митець широкого творчого діапазону. Займається оформленням інтер’єрів. Розписав церкви св. Миколая у с. Колодне Збаразького району, св. Миколая у Теребовлі, св. Димитрія у с. Чагарі Гусятинського району, Покрови в смт Гримайлів, церкви у селах Ілавче, Бенева, Красне.

Учасник обласних та всеукраїнських виставок. Мав персональні виставки у Тернополі та Збаражі.

Його твори є в музеях України та в приватних колекціях за кордоном.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*