В його душі живе любов до України

Михайло Могитич – це людина, яка не може жити, щоб не допомагати іншим. За фахом він лікар-стоматолог, працює в Тернопільському обласному комунальному лікарсько-фізкультурному диспансері. У його душі, крім любові до родини, фаху, живе велика любов до України.  Не для показу, а глибока, вірна, самовіддана. Саме тому Михайло Михайлович вже з початку бойових дій в зоні АТО та створення 6 ОМПБ «Збруч» проводить активну волонтерську діяльність задля допомоги бійцям ЗСУ. Група волонтерів під його керівництвом забезпечує збір та доставку захисникам держави продуктів харчування, одягу, автомобільної техніки тощо.

За активну волонтерську діяльність Михайло Могитич став переможцем у номінації «Герой спортивного року 2014». Він також нагороджений відзнакою 6 ОМПБ «Збруч» до першої річниці створення батальйону та відзнакою «Патріот України» до другої річниці.

Михайло Могитич керує обласним осередком благодійного фонду «Слава і честь». І, видно, керує добре, бо нагороджений за це відзнакою «За жертовність та любов до України» від Патріарха УПЦ КП Філарета і почесною відзнакою командування оперативно-тактичного угруповання «Луганськ».

А нещодавно лікар-волонтер отримав заслужену відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції». Хай доброта, любов і милосердя повертаються до вас сторицею, шановний Михайле Михайловичу!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*