«Українська родина» вшанувала пам’ять Кобзаря

Цьогоріч українці відзначали 205-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Не оминули це свято і в  благодійній організації «Українська родина». У своєму виступі голова Ірина Найдух зазначила, що Шевченко, будучи щирим патріотом України, у своїх творах закликає нас не забувати національні традиції, любити рідну Батьківщину. Щоб бути щасливим, народ мусить мати власну державу.

«Для дерева необхідне коріння, щоб брати соки і рости. А людям треба знати свою історію. Наше минуле – це наша скарбниця, з якої ми вчимося, будуємо сучасне і майбутнє.

У Шевченкові ми бачимо нашого сучасника і соратника. У багатьох творах великий поет підносить ідею виховання молодого покоління в патріотичному дусі. Ця думка, як ніколи, актуальна і нині», – зауважила Ірина Михайлівна.

З огляду на те, що серед присутніх було багато молодих матерів, пані Найдух звернула особливу увагу на важливість розвитку духовності підростаючого покоління.

Під час зустрічі власним досвідом виховання дітей поділилися і вчителі-пенсіонери. Відтак, Надія Маслюк наголосила на необхідності виховання у дітей працелюбності, наполегливості, доброти. Колишній директор професійно-технічного училища Ганна Шинкарук звернула увагу на формування у молоді дисциплінованості, відповідальності.

«Ми переконані, що в Україні є грамотні, енергійні люди, які виведуть Україну на шлях економічного зростання», – сказала Марія Наумова.

Своїми думками про вплив творів Шевченка на сучасне покоління поділилися Ярослава Борсук, Катерина Шимків, Марія Дидик.

Читаючи твори Тараса Шевченка, ми осмислюємо непереможну силу добра, а також те, що за правду треба сміливо і самовіддано боротися.

В цвіту садів прекрасних

Буде жити він повіки,

Як безсмертний наш сучасник.

М. Рильський

Члени благодійної організації «Українська родина»

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*