«Україна – це сила. Україна – єдина»

????????????????????????????????????

Під таким гаслом на Театральному майдані Тернополя відбувся Марш патріотів. Центром міста пройшли учасники та переможці дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Метою гри «Джура» є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості. Обласний етап гри відбувався у червні цього року.

  • Сьогоднішній марш патріотів у Тернополі — це яскрава відповідь усім скептикам, які не вірять у майбутнє нашої держави. Наша Україна живе, вона має прекрасне покоління, яке ніколи її не зрадить і забезпечить величне майбутнє. Я переконаний, що подібні марші патріотів повинні відбуватися не лише в обласному центрі, а й у районах області, – зазначив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Юрик.

Опісля вітальних слів та урочистого благословення, колона учасників маршу вирушила до пам’ятників Степану Бандері, В’ячеславу Чорноволу та Ярославу Стецьку для покладання квітів.

  • Ми, освітяни, формуємо майбутніх захисників України, які повинні вміти відстоювати свої права і територіальну цілісність Батьківщини, щоб жоден ворог не посмів ступити на нашу українську землю, — переконаний завідувач науково-краєзнавчого відділу Тернопільського комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Михайло Фалінський.

Завершилась церемонія біля архікатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*