Україна – Німеччина – 6:0

Напередодні відкриття Чемпіонату світу з футболу в Росії і під час найгучніших протестів проти його проведення дві футбольних команди – депутатів Верховної Ради України та Бундестагу – провели товариський матч у столиці Німеччини.

І «наші» цього разу виграли (6:0), навіть усупереч відомому вислову, що в футбол грають усі, а виграють німці, і не зважаючи на чисельну підтримку вболівальників супротивника…

Серед «фанів» української любительської команди був посол України в Німеччині Андрій Мельник. Він позитивно оцінив футбольні старання українських народних депутатів:

«Вперше в історії двосторонніх відносин наших країн відбувся матч збірних команд Бундестагу і Верховної Ради. Цей факт свідчить про певний історичний момент і символізм. Окрім цього, гра з нашими друзями у Бундестазі була задумана як знак солідарності з Україною напередодні Чемпіонату світу з футболу в Росії. Тобто, цей футбольний матч має, водночас, політичний вимір», – переконаний голова української дипломатичної місії у Німеччині.

Депутат Бундестагу, віце-капітан парламентської збірної з футболу Махмуд Ездемір теж вважає, що це був жест підтримки України.

«Якщо нас запросять на гру-відповідь в Україну, то ми підготуємося краще», – поділився своїми думками депутат.

До речі, вже домовлено: гра-відповідь таки відбудеться в Києві.

Проте для нас особливо цікаво, що збірну українських парламентарів у Берліні представляли і два наших земляки-народних депутати – голова Федерації футболу Тернопільської області Тарас Юрик та Михайло Головко. У розгромі німців – і їхня заслуга.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*