29010Українські біатлоністи виграли медальну гонку з відчутним відривом від конкурентів.
Завершився літній чемпіонат світу з біатлону, який проходив в естонському місті Отепя. Кращою збірною за підсумками трьох днів змагань стала Україна, в активі якої 11 нагород в десяти гонках – чотири “золота”, три “срібла” і чотири “бронзи”.
29009В останній день змагань дворазовим чемпіоном світу серед юніорів став Антон Мігда, Олена Підгрушна додала до “золота” в спринті “срібло” в пасьюті, а Максим Івко, Олександр Жирний та Анастасія Меркушина у своїх останніх стартах завоювали “бронзу”.
На другому місці зупинилася Фінляндія, якій вдалося здобути всього три нагороди. До трійки з двома золотими медалями увійшла Словаччина.