Учні здолали байдужість чиновників

Безпека на дорозі, а надто, коли це стосується дітей та молоді, має надзвичайно важливе значення. На ділянці дороги в районі зупинки біля ДНЗ «Чортківське ВПУ» тривалий час не було дорожніх знаків «пішохідний перехід» та відповідної розмітки.  До начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області з проханням відновити дорожню розмітку та встановити знаки неодноразово зверталися директор училища О.В. Іванілов, заступник директора з виховної роботи М.А. Дячок, голова Заводської селищної громади Л.Р. Павлінська, а також жителі селища.

Ініціативна група учнів ДНЗ «Чортківського ВПУ» під керівництвом вихователя, викладача навчального закладу С.В. Волощук взяли справу у свої руки. 5 вересня учні 33 групи були на прийомі в голови ОТГ, а вже 10 вересня встановлено дорожні знаки та відновлено розмітку.

Молоді активісти надзвичайно задоволені результатами, адже побачили і довели іншим, що активна громадська позиція кожного, не залежно від статусу чи посади, має велике значення.

Маленька перемога надихнула молодих людей на участь у проекті «Відкривай Україну». Лише вирішуючи соціально-важливі питання, можливо збудувати цивілізовану європейську державу.  Змінити країну може кожен, і зміни ці потрібно починати з себе, долаючи байдужість та інертність.

Наталія ЮЗИШИН,

викладач ДНЗ «Чортківське ВПУ»

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*