У вінок вплели 13 видів трав…

 У Теребовлі сплели купальський вінок завдовжки 225 метрів і вагою понад 700 кг.

Три дні поспіль, з 6 до 8 липня, у Теребовлі святкували День міста. У рамках заходу вперше в історії встановили унікальний рекорд – з купальського зілля сплели вінок, який є найбільшим трипільським символом. Його довжина сягнула 225 метрів.

«Всі ми дуже любимо Теребовлю, адже тут живемо, працюємо, виховуємо дітей, радіємо життю. Саме в цьому місті живуть рідні та дорогі нам люди. Впродовж всієї історії існування населеного пункту тут зростали, вчилися, працювали видатні люди, які зробили чималий внесок у розбудову не лише Теребовлі, а й України. За це їм – щира вдячність, а пам’ять про них завжди житиме у наших серцях. Молоде, активне та небайдуже покоління теребовлянців продовжує трудитися на благо міста, роблячи його сучасним та європейським», – зазначив голова Теребовлянської РДА Юрій Ништа.

 

Під час святкування присутні активно долучалися до різноманітних конкурсів, ігор і забав. Також відбулися виставка робіт юних художників, вистава-містерія «Чари купальської ночі», танцювальний вечір із «живою» музикою і показ фільму просто неба. Родзинкою дійства 8 липня став виступ гурту «Плач Єремії».

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*