У «Ниві» має виступати більше тернопільських футболістів

 

Після завершення чемпіонату України з футболу в другій лізі на клубній базі «Ватра» команда «Нива» (Тернопіль) зустрілася з керівництвом клубу. Було підбито попередні підсумки, визначено плани футбольного клубу на період літнього міжсезоння.

За інформацією пресової служби, гравці пішли у відпустку, яка триватиме до 20 червня. З 21 числа команда планує розпочати підготовку до старту наступного сезону, що попередньо запланований на 21 липня. Після канікул до складу «Ниви» вже точно не повернуться півзахисники Віктор Шевченко і Тамаз Авдалян, а також пара центральних захисників Сергій Андрєєв та Олександр Дугієнко. З ними, за спільною згодою сторін, припинено дію контрактів.

Кого запросять у команду натомість? Новопризначений головний тренер Віталій Шумський розповів, що з цього приводу мав бесіду з керівництвом клубу, і поділився своїм баченням: «У «Ниві» має виступати більше тернопільських футболістів або, в крайньому разі, з Галичини. І якщо до команди прийде хтось з іншої області, то цей гравець має бути хоча б на півголови вищим за доморощеного. Бо сьогодні маємо таку ситуацію, що кращі тернопільські вихованці, той же Ігор Курило чи Богдан Семенець, грають за команду Хмельницької області».

Віталій Шумський також повідомив, що предметніше говоритиме про це з директором клубу Дмитром Андрієшиним, який більше знає тернопільський футбол. Спільно вибиратимуть кандидатів на перегляд.

Головний тренер зізнався, що хоче створити такий колектив, у якому кожен футболіст горою стояв би за інших, щоби в команді не було недомовок, окремих угрупувань тощо. І якщо гравцеві щось не подобається, він міг би сказати це у вічі наставникові, а не за спиною.

«Коли мікроклімат у команді буде хороший, прийде і результат. Як колись казав метр тренерського цеху Валерій Лобановський, дисципліна б’є клас. Цього принципу дотримуюсь і я у своїй роботі», – наголосив Віталій Шумський.

Саме рівень гравців і команди визначатимуть подальші плани «Ниви». Однак поки що ніхто не ставить перед головним тренером завдання виходу до першої ліги.

Приємно, що максимальні завдання ставлять перед собою самі гравці. Один із трьох кращих бомбардирів «Ниви», Ігор Гатала, в наступному сезоні робитиме все для того, щоб команда перемагала!

Якщо прагнення товариша підтримають інші футболісти, немає сумнівів, що на команду чекає хороше майбутнє!

Тарас ВАСИЛІВ

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*