У Ласківцях відкрили новий футбольний майданчик зі штучним покриттям

 

Участь в урочистостях взяли голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна, народні депутати Тарас Юрик та Роман Заставний, голова Теребовлянської РДА Юрій Ништа, голова місцевої ОТГ Сергій Поперечний.

Проект здійснено в рамках бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України» за умови співфінансування: 50% – кошти державної субвенції та 50% – з місцевого бюджету.

За словами Степана Барни, новий і сучасний футбольний майданчик стане хорошою базою для спортивного розвитку школярів. «Лише цього року в області буде відкрито більше 20-ти футбольних полів зі штучним покриттям, – повідомив очільник області. – Це ініціатива народного депутата від Тернопільщини, голови обласної федерації футболу Тараса Юрика. Ці кроки зроблено завдяки спільній стратегії децентралізації, а також підтримці з боку уряду».

Також він наголосив, що Теребовлянська ОТГ – друга за величиною в області і вже третій рік поспіль отримує значну підтримку від держави.

«Це свідчить про те, що ця громада має перспективи розвитку. У Ласківцях вдалося зробити реконструкцію школи, будинку культури, а також відкрити футбольне поле зі штучним покриттям. Для нас важливо, щоб зміни відбувалися у кожному, без винятку, населеному пункті, який належить до ОТГ Тернопільської області, адже через зміни в селі будуть відбуватися й зміни в Україні», – наголосив Степан Барна.

Також він акцентував увагу на тому, що не потрібно забувати про спільну діяльність народних депутатів від Тернопільської області: Романа Заставного, Миколи Люшняка, Тараса Юрика та інших, які активно працюють у напрямку розвитку краю та залучення додаткових коштів з державного бюджету.

«Сьогодні здійснюється реалізація системної програми розвитку футболу в Україні, яка дасть можливість в усіх областях будувати інфраструктуру. Я впевнений, що це матиме суттєвий ефект. Ми розуміємо, що для активного розвитку дитячого футболу потрібно створити відповідну інфраструктуру й належні умови. Навіть вигляд нових футбольних майданчиків стимулюватиме маленьких діток, які сьогодні спостерігали за грою, приходити і грати самим, починати з елементарного і виростати професійними футболістами. Це – системна мета, а будівництво майданчиків є одним з її ключових елементів», – зазначив Тарас Юрик.

Також він розповів, що невдовзі відбудеться відкриття й інших футбольних полів, де наразі завершують останні етапи будівельних робіт.

Після урочистостей на новому майданчику відбулися турніри з міні-футболу серед юнаків та волейболу між чоловічими командами.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*