У Гусятині «МРІЯ» встановила вуличні тренажери і провела масштабну толоку

На території стадіону «Збруч» понад 200 працівників агрохолдингу «Мрія» з Тернополя та Києва за фінансового сприяння компанії створили для жителів Гусятина не просто спортивний куточок, а справжню відпочинкову зону.

«Ми були розподілені на кілька груп. Наша – пофарбувала огорожу. Решта учасників заходу мали інші роботи. ”Мрія” кілька років поспіль проводить таку акцію після завершення посівної кампанії. Минулого року організували толоку в Тернополі, цього року приїхали до Гусятина», – розповідає начальник відділу технічного забезпечення GPS та контролю інцидентів агроходингу «Мрія» Ярослав Іващук.

«Я вперше долучаюся до такого заходу. Акція дуже потрібна. Приємно, що всі згуртувалися і працювали завзято. За кілька годин маємо результат – територія прибрана», – ділиться враженнями економіст відділу казначейства агрохолдингу Марія Поперечна.

«Працівники “Мрії” прибрали територію, вивезли сміття, пофарбували гойдалки, побілили огорожі. Тут займаються спортом учні загальноосвітньої і спортивної шкіл. Звісно, важливо, щоб стадіон був у належному стані. На цій території можна облаштувати баскетбольні майданчики, а також поле для занять з міні-футболу», – каже директор комунального закладу ДЮСШ Гусятинської селищної ради Ігор Троян.

Встановлення майданчика із вуличними тренажерами на території стадіону обійшлося агрохолдингу у значну суму – понад 100 тисяч гривень. Як зазначає голова Гусятинської районної державної адміністрації Віталій Батіг, проект навряд чи вдалося б втілити без підтримки «МріЇ».

«Це хороший приклад того, як відбувається результативна співпраця між владою і бізнесом щодо поліпшення інфраструктури у нашому місті,  – наголошує Віталій Батіг. – Як відомо, агрохолдинг не вперше проводить толоку. Ще взимку, коли ми спілкувалися з представниками компанії, я запропонував організувати такий захід в Гусятині. Було кілька варіантів щодо місця проведення, зокрема – у парку. Але цей майданчик потребував найбільше робіт. Тому вирішили провести акцію саме тут. Дякуємо “Мрії” за таку хорошу і потрібну для людей діяльність».

До проведення толоки на території стадіону долучився і генеральний директор агрохолдингу «Мрія» Саймон Чернявський.

«Компанія дуже цінує соціальну відповідальність, а одна із ключових цінностей «Мрії» – турбота про людей і їх благополуччя.  Ми прагнемо більше співпрацювати із громадами, в яких працюємо, та бути для них надійним партнером. Я дякую голові району Віталію Батогу за співпрацю та дозвіл взяти участь у громадському житті Гусятина. Переконаний, що ця робота проведена недарма. І це лише маленька частка того, що ми робимо для розвитку громад», – наголосив Саймон Чернявський.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*