У Чорткові висадили алею Небесної сотні

Представники духовенства, влади, громадськості з нагоди Дня міста посадили алею у парку, створеному на честь Героїв Революції Гідності. У заході взяли участь депутати від фракції «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

«Два роки тому на сесії міської ради проголосували за створення парку Небесної Сотні. Ми, як учасники Майдану, звісно, підтримали таку патріотичну ініціативу. Оскільки у центрі Чорткова є паркова зона, вирішили облаштувати парк Небесної сотні у найбільш густонаселеному мікрорайоні. До Дня міста посадили перші декоративні дерева», – розповідає голова фракції партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» в Чортківській міській раді Олександр Хотюк.

За його словами, тривають комплексні заходи з метою популяризації історії славетного міста Чортків, а також вшанування подвигу героїв усіх часів.

«У нашому місті відбувалися важливі історичні події, серед них – Чортківська офензива, одна з найвидатніших військових наступальних операцій, яку здійснила Галицька армія у 1918—1919 роках. 25 тисяч українських солдатів і офіцерів примусили відступити по всій лінії фронту більш як 100-тисячну польську армію. Історія нашого краю розповідає про неймовірну відвагу воїнів УПА, Січових стрільців. Нині сформувалося нове покоління героїв України. На честь Небесної сотні у місті названа центральна площа, тепер започаткували парк. Максимально підтримуємо воїнів, які служили на сході. У міській раді є проекти, над якими працюємо спільно на всіх рівнях. Це, зокрема, надання земельних ділянок, фінансової допомоги. Є постійно діючі програми, які передбачають консультативну підтримку. Дуже часто приходять ветерани АТО, намагаємося забезпечити матеріальною допомогою. Також проводиться діяльність щодо облаштування військової інфраструктури. Йдеться про військову частину у Чорткові. Народний депутат України Олег Барна активно сприяє цьому, а депутати від нашої фракції у міській раді часто ініціюють співфінансування та вирішують інші питання. Тобто робота ведеться на всіх рівнях», – зазначає Олександр Хотюк.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*