“Зоря” – “Шахтар” – 0:2
2200Вчора, 21 травня, донецький “Шахтар” і луганська “Зоря” зіграли у фіналі Кубка України.
Донецький “Шахтар” став володарем Кубка України сезону 2015-2016. У фінальному матчі на “Арені Львів” “гірники” обіграли “Зорю”.
Перший тайм вийшов досить рівним – “Шахтар” був активніше в дебюті матчу, проте “Зоря” досить швидко вирівняла ситуацію на полі і на кожну атаку “гірників” відповідала своєю. В одному з випадів “Зорі” забивати міг Будківський, але не влучив у ближній кут, а влучив у сітку із зовнішнього боку воріт. “Шахтар” відповів моментом Марлоса, який з хорошої позиції в дотик пробив слабо і прямо в голкіпера. Відкрити рахунок в матчі “гірникам” вдалося перед перервою – Тайсон подав, а Гладкий головою пробив точно під штангу.
У другому таймі Гладкий оформив дубль. Нападник скористався скидкою Кучера, невпевненими діями захисників і з лінії воротарського пробив під ближню штангу – 2:0! “Зоря” відіграти хоча б один м’яч не змогла.
Під кінець зустрічі арбітр Євген Арановський хотів призначити пенальті у ворота “Шахтаря”, але порадився зі своїм асистентом Наталією Рачинської і в підсумку показав на кутовий.
Голи: Гладкий, 42, 57
“Зоря”: Шевченко, Опанасенко (Ярмаш, 64), Сіваков, Форстер, Каменюка, Гордієнко (Ліпартія, 58), Чайковський, Петряк (Тотовицький, 46), Любеновіч, Караваєв, Будківський
“Шахтар”: Каніболоцький, Срна, Ракицький, Кучер, Ісмаїлі, Малишев, Степаненко, Марлос, Коваленко (Едуардо, 59), Тайсон (Феррейра, 81), Гладкий (Нем, 74).
Джерело: dt.ua