Турнір пам’яті Ярослава Сташкова

3 червня на Козівському центральному стадіоні відбувся обласний турнір з міні-футболу серед ветеранів та учасників АТО, присвячений вшануванню світлої пам’яті Героя Ярослава Сташкова, який віддав життя, захищаючи незалежність та суверенітет України.

Як повідомляє прес-служба обласної федерації футболу, в турнірі взяли участь команди бійців АТО з Козівського, Підгаєцького, Бережанського районів та м. Тернополя.

– Всі команди показали красивий футбол і виявили бійцівський дух, “бої” відбувалися на кожному клаптику футбольного поля. В чесній, безкомпромісній боротьбі третє місце вибороли підгайчани, друге – бережанська команда. А переможцем турніру стала дружна та потужна козівська команда, яка одержала перехідний Кубок. Зрештою, всі команди за участь у турнірі одержали Кубки, грамоти, м’ячі та грошові винагороди, – розповів голова Козівської райдержадміністрації Василь Вітровий.

Також подарунки одержав син загиблого Ярослава Сташкова Петрусь, який прибув на турнір вшанування пам’яті батька разом з дідусем Петром Григоровичем. Велика вдячність меценатам за фінансову підтримку організації турніру: голові Федерації футболу Тернопільської області, народному депутату Тарасу Юрику, голові фермерського господарства “Вікторія-92” Петру Пеляку, керівнику ТОВ “Агроінвест” Юрію Пудлику, керівнику ПАП “Злагода” Михайлу Сенківському, керівнику ПАП “Нива” Михайлу Кошелі, керівнику ПАП “Качан-07” Роману Кіндзерському.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*