Цьогоріч центральні заходи з нагоди Дня Соборності відбудуться в Гусятині

Традиційно 22 січня Тернопільщина відзначатиме День Соборності України, приурочений до 99-ї річниці Акту об’єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Та якщо раніше акція єднання та громадської злагоди відбувалася на межі Тернопільської та Хмельницької областей з боку смт Підволочиськ, то цьогоріч місце проведення заходу змінилося.

Відтак, обласні урочистості з нагоди 99-річниці Дня Соборності України, які відзначатимуть в рамках 100-річчя Української революції 1917-1921 років, відбудуться в Гусятині. Таке рішення прийняли під час засідання організаційного комітету під головуванням заступника голови Тернопільської облдержадміністрації Юрія Юрика.

О 12 год. делегації з Хмельницької та Тернопільської областей зустрінуться на мості через річку Збруч на межі Гусятинського та Чемерівського районів. Після цього колона вирушить на центральну площу Гусятина, де відбудуться всі інші заплановані заходи.

Одночасно заходи до Дня Соборності України проведуть в усіх районах області. Також під час святкування в Гусятинському районі відбудеться відкриття виставки до 100-річчя Української революції.
 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*