Тернопільські веслувальники привезли три срібні медалі із Хмельницького

Збірна команда Тернопільської області з веслування на байдарках і каное, сформована зі спортсменів Тернопільської міської дитячо-юнацької спортивної школи з водних видів спорту, здійснюючи підготовку до чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2002-2003 та 2004-2005 років народження, який відбудеться в червні в місті Ковелі, взяла участь у відкритому Кубку Хмельницької області. До Хмельницька прибули також спортсмени з Вінниці, Дубно та Волочиська.

Серед тернополян Богдан Гасій (на головному фото) виборов дві срібні нагороди в байдарці-одиночці на дистанціях 500 та 200 метрів серед юнаків 2004-2005 років народження. Двоюрідний брат Богдана – Ярослав Гасій (на фото справа) – також здобув срібну нагороду в каное-одиночці на 500-метрівці серед юнаків цієї вікової категорії.

Вдало виступила тернополянка Ірина Марцюк. У байдарці-одиночці серед дівчат молодшої вікової групи вона двічі фінішувала п’ятою на дистанціях 200 та 500 метрів, поступившись хмельничанкам, які, до речі, є лідерами в Україні у цій віковій категорії.

До речі, з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей за успіхи у спорті Богдан та Ярослав Гасій отримали подяки та подарунки від міського голови Тернополя Сергія Надала. А загалом такі відзнаки за досягнення у різних сферах вручено 32-ом юним тернополянам.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*