Повідомити новину

Поширити:

ФК «Тернопіль-Педуніверситет» провів перший весняний матч у XVI чемпіонаті України серед вишів. Наші земляки на виїзді перемогли команду «Ураган-ПНУ» (3:1), яка представляє студентський колектив Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника.

Тернопільські студенти відкрили рахунок уже на 10-й хвилині – відзначився Артур Дорі. Через 7 хвилин рахунок подвоїв Тарас Кривий. Втретє Іван Когут відзначився вже наприкінці матчу (80 хвилина). І лише за п’ять хвилин до фінального свистка івано-франківці зуміли забити гол престижу.

Цю перемогу футболісти, головний тренер ФК «Тернопіль-Педуніверситет» Василь Івегеш, начальник команди Ярослав Боднар та декан факультету фізичного виховання Володимир Омельяненко присвятили ректору ТНПУ ім. В. Гнатюка Володимиру Петровичу Кравцю, який 6 квітня відсвяткував 70-річчя. Саме завдяки старанням ректора у вузі є потужна футбольна команда, яка єдина в Україні є володарем золотих медалей студентського чемпіонату Європи і діючим студентським чемпіоном України.