Тернопільська прокуратура повертає громаді приміщення аптеки

Рішенням господарського суду Тернопільської області задоволено позов заступника прокурора Тернопільської області в інтересах держави в особі Тернопільської обласної ради щодо нежитлового приміщення по вул.Ринок, 8 у м.Чорткові, в якому розміщувався структурний підрозділ Чортківської обласної комунальної центральної районної аптеки № 143 – аптека № 64.

Оскільки зміна власників приміщення відбулась з порушенням закону та поза волею органу місцевого самоврядування, який представляє інтереси територіальної громади, прокурор звернувся до суду із позовною заявою, спрямованою на повернення цього майна у власність територіальної громади області.

Суд погодився із позицією прокурора про визнання незаконними та скасування рішення Чортківської міської ради та виконкому щодо оформлення за Чортківською міською радою права власності на приміщення аптеки та її відчуження. Також, недійсними визнано результати аукціону з продажу вказаного приміщення та договір купівлі – продажу, а право власності на спірне приміщення оголошено за територіальною громадою області в особі Тернопільської обласної ради.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*