Тернопільська Ліга чемпіонів?

У приміщенні Федерації футболу Тернопільської області відбулося організаційне засідання щодо проведення Ліги чемпіонів Тернопільщини. У змаганнях братимуть участь чемпіони своїх районів.

Формат змагань – чотири групи по 4-5 команд. Групи на першому етапі формуватимуть за територіальним принципом.

За пропозицією голови Федерації футболу Тернопільської області Тараса Юрика, команди змагатимуться в групах у два кола (вдома і на виїзді), після чого по два кращі колективи здобудуть путівки до чвертьфіналу.

Старт нового змагання заплановано на 22 жовтня. За сприятливих погодних умов у 2017 році будуть зіграні матчі групової стадії. Вирішальна ж частина Ліги чемпіонів Тернопільщини відбудеться навесні 2018 року.

За регламентом, у змаганнях братимуть участь футболісти, які виступали у своїх чемпіонатах районів. При цьому в протокол матчу в одній команді може буде внесено до п’яти футболістів вищого рангу змагань (чемпіонати та першості різних областей), а одночасно на футбольне поле зможуть вийти до трьох таких футболістів.

Від команд, які виявлять бажання взяти участь у Лізі чемпіонів Тернопільщини, заявки приймають у Федерації футболу Тернопільської області до 19 жовтня (четвер). Їх можна надсилати на електронну адресу ФФТО  (ffto2017@gmail.com).

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*