Тернопільська команда взяла участь у Всеукраїнських відкритих змаганнях на Кубок України

Команда Тернопільського обласного комунального центру НТТШУМ взяла участь у Всеукраїнських змаганнях на Кубок України (кордові автомоделі) у приміщенні для наймолодших, що проходили в м. Стрий Львівської області.У заході розігрувалася першість у чемпіонаті України, першість у змаганнях “Кубок Галичини” та першість у Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді.
У абсолютному заліку перемогла команда м. Стрия, друге місце посіла команда Львівської області, третє – команда Дніпропетровської області.
У заліку обласних команд перемогла команда Львівської області, другою була команда Дніпропетровської області, третя – команда Тернопільської області.
Член команди Тернопільської області Буряк Назар завоював ПЕРШЕ місце у класі моделей ЕЛ-к.
Діти щасливі, керівники горді за своїх вихованців. Щира подяка організаторам – колективу Стрийської міської станції юних техніків, які зробили це свято для дітей.
Дуже символічно, що керівниками багатьох команд є чемпіони Світу та Європи, чемпіони України, члени збірних команд України. Видатним спортсменам є чому навчити талановиту юнь. Таким є і наш керівник команди – Чемпіон Світу Андрій Якимів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*