Чоловічий баскетбольний клуб «Тернопіль-ТНЕУ» приймав останню команду чемпіонату України у другій групі вищої ліги – КПЗО «ДОС ДЮСШ-ДОР» з міста Дніпро. Гості ще не вигравали у цьому чемпіонаті, і тернополяни не надали їм шансу поліпшити свої показники.
Хоча після першої чверті першого домашнього матчу команди пішли на перерву за чотириочкової переваги дніпрян (10:14). Але в другій десятихвилинці тернополяни все розставили на свої місця і вже не розслаблялися до завершення поєдинку – 75:59. Найкращим у складі тернополян був Євген Одажиу, а найрезультативнішим – захисник Андрій Шаповалов, на рахунку якого 18 очок.
Наступного дня «Тернопіль-ТНЕУ» здобув ще переконливішу перемогу – 84:57. Таким чином наші земляки після 16 ігор посідають третє місце в турнірній таблиці (26 очок). Вони зуміли збільшити відрив від переслідувачів («Львівської політехніки») до двох очок та не відпустили у відрив другу команду «Хіміка» (27) з Южного. На першій позиції – івано-франківська «Говерла», в активі якої 30 очок.