Степан БАРНА: «Запрошуємо на Загальноукраїнську прощу до Зарваниці»

bord_zarvanitsya_6

Зарваницький духовний центр – серед найбільших відпустових місць Європи і світу. Це один із 20-ти Марійських духовних центрів. Розташований у селі Зарваниця Теребовлянського району. Тут християни всього світу мають можливість поєднатися з Богом. Щороку понад мільйон прочан відвідують Зарваницю з особистими проханнями і з молитвами за мир та Україну.

 

Цього року у Марійському духовному центрі традиційно відбудеться Загальноукраїнська проща, яка триватиме протягом двох днів, 14 та 15 липня, і на яку очікують близько 100 тисяч прочан. «Проща відбудеться під гаслом єднання і в молитві за мир в Україні, за українське військо і кожного, хто вболіває за наш край і нашу державу. Приурочена проща 1030-літтю хрещення Руси-України», – зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

У ці дні до Зарваниці прибудуть паломники з різних країн світу, зокрема Сполучених Штатів Америки, Канади, Італії, Німеччини та Польщі. Майже вся Україна буде представлена на прощі: від Луганська до Закарпаття, від Києва до Криму. Паломники із Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Тернополя, Ходорова, Івано-Франківська та Коломиї прямуватимуть пішки.

 

«Серед багатотисячної спільноти прочан у Марійському духовному центрі маємо бути і ми, – наголосив Степан Барна. – Тож, запрошуємо на Загальноукраїнську прощу до Зарваниці!»

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*