Степан БАРНА: «У нас є хороші традиції відновлення військових частин»

В рамках робочої поїздки голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна відвідав Бережанську військову частину А 1461.  Очільник краю оглянув приміщення, поспілкувався з військовослужбовцями й перевірив умови, в яких вони мешкають.

Голова облдержадміністрації наголосив, що особисто для нього предметом особливої гордості є самовіддана служба бійців у зоні проведення АТО: «Наше завдання — укомплектувати діючі вакансії жителями Тернопільської області й зробити все для того, щоб служба у Збройних силах України і надалі була популярною. Тим паче, що зараз ми робимо всі кроки щодо відновлення військових частин у Бережанах, Чорткові, Теребовлі й Тернополі. У нас є хороші традиції відновлення занедбаних військових частин, є бажаючі служити, тож ми працюватимемо в цьому напрямку й надалі».

На сьогодні військова частина А1461 виконує завдання за призначенням в складі зведеного автомобільного батальйону сектору «А» сил АТО із тилового забезпечення штабу АТО. А також здійснює централізований підвіз ПММ військовим частинам та підрозділам, які виконують завдання в зоні АТО. Загалом в антитерористичній операції беруть участь 62 військовослужбовці цієї частини. За час проведення бойових дій на сході України в там побували 145 військовослужбовців.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*