Степан БАРНА: «Тернопільщина підвищує показники щодо залучення як зовнішніх, так і внутрішніх інвестицій»

У 2017-му Тернопільська область залучила вдвічі більше капітальних інвестицій, порівняно з попереднім роком, а це свідчить про сприяння та підтримку бізнесу з боку влади. Саме тому спілкування у форматі «World Cafe», яке об’єднало владу, бізнес та експертів, стало добрим майданчиком для напрацювання бізнес-ідей щодо залучення інвестицій в область. На цьому наголосив голова ОДА Степан Барна під час заходу, організованого за ініціативи облдержадміністрації та за підтримки проекту «U-LEAD з Європою».

За словами очільника області, була реалізована основна мета – напрацювання бізнес-ідей і пропозицій щодо покращення інвестиційного клімату та збільшення експортних можливостей бізнесу, що є, відповідно, серйозними складовими розвитку нашого краю.

«Тернопільщина – перша і єдина область в Україні, яка провела захід у форматі спілкування «World Cafe». І це невипадково, адже наш регіон перебуває у трійці лідерів щодо створення інвестиційного клімату. На Тернопільщині працюють понад 200 підприємств з іноземними інвестиціями. Утім, ми й надалі будемо підвищувати свої показники щодо залучення як зовнішніх, так і внутрішніх інвестицій. За підсумками 2017 року, підприємствами та організаціями області в економіку краю було залучено 6,5 млрд грн, що майже вдвічі більше, ніж попереднього року. Це свідчить про достатньо високий потенціал, який потрібно розвивати», – наголосив голова ОДА.

Водночас він зауважив, що ми маємо досить серйозну перспективу щодо покращення показників соціально-економічного розвитку нашого краю. А спілкування у форматі «World Cafe» дало змогу напрацювати нові ідеї щодо залучення інвестицій, обговорити унікальні особливості та ресурси нашого регіону, а також удосконалити і ті проекти, які вже перебувають у процесі реалізації.

 

 

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*