Степан БАРНА: «Наші захисники мають бути впевнені – кожного з нетерпінням чекаємо вдома і дякуємо за кожен день миру»

Понад 3,5 тисячі військовослужбовців з Тернопільщини сьогодні захищають Вітчизну на сході України. Зокрема, з області на східних рубежах служать бійці в складі Тернопільської артилерійської бригади, Національної гвардії та батальйону «Тернопіль». «Їхня участь надзвичайно важлива з точки зору забезпечення територіальної цілісності України і наш обов’язок, представників органів державної влади, максимально допомагати не тільки відбудовувати військові частини, а й морально й матеріально підтримувати наших військовослужбовців», – наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час поїздки у зону антитерористичної операції напередодні Дня Збройних сил України.

«На сьогодні Збройні сили України повноцінно забезпечені продуктами харчування, одягом, зброєю, амуніцією. Утім, не лише це важливо для наших солдатів, їм потрібна і моральна підтримка, – зазначив Степан Барна. – Ми будемо робити все для того, щоб Україна була територіально-цілісною, а армія сильною. Також, зі свого боку, зробимо все, щоб змінити обличчя нашої армії та покращити умови перебування військовослужбовців у місці постійної дислокації. Сьогодні триває робота з відновлення військових частин на території області – у Теребовлі, Чорткові та Тернополі. Хочеться ще раз сказати слова вдячності нашим героям, які виборюють свободу і незалежність України та своїми серцями захищають народ від загарбників».

Водночас голова ОДА акцентував, що підтримка бійців – патронатна, правова, соціальна – є важливою складовою в роботі Тернопільської обласної державної адміністрації.

«Порівняно з першими днями війни, забезпечення армії значно покращилося. Тому сьогодні важливо, щоб підтримка бійців не обмежувалася лише офіційними заходами. Поїздки волонтерів та ініціативних груп дуже потрібні. Адже прості та щирі зустрічі  мають бути постійними, щоб там, на сході, були впевнені – кожного з нетерпінням чекаємо вдома і дякуємо за кожен день миру», – наголосив Степан Барна.

Відвідали наших бійців на східних рубежах та передали продукти й обладнання, яке потребували військові, також голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, заступник голови – керівник апарату Тернопільської ОДА Ігор Вонс, секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада та командир Тернопільської артилерійської бригади, полковник Сергій Баранов.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*