Степан БАРНА: «Ми можемо і спроможні змінити країну»

Нова українська школа – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Тут створені всі умови для того, щоб дитина почувалася комфортно та могла навчатися у дружній та невимушеній атмосфері. Саме з таким підходом намагалися підійти до облаштування приміщення для першого класу у звичайній сільській школі села Яблунів Гусятинського району. Цього року школа отримала статус опорної.

Там до першого класу пішли 19 школярів, які отримали нові одномісні парти та стільці, інтерактивні дошки, конструктори LEGO, відкриті шафки, ігровий простір та комп’ютери. У понеділок, 3 вересня, з першим дзвоником їх привітав голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

«Для мене було принципово поїхати в ті школи, які спільними зусиллями відроджуємо. Саме таким є цей навчальний заклад, зміни у якому вже розпочалися. Зокрема, цього року школа отримала значний фінансовий ресурс, який спрямувала на покращення матеріально-технічної бази та ремонт», – зазначив Степан Барна.

* На реалізацію програми «Нова українська школа» сюди спрямували понад 89 тис. грн. За ці кошти для першого класу закупили дидактичні матеріали, сучасні меблі, комп’ютерне обладнання.

* Протягом останніх трьох років на оновлення матеріальної бази школи та проведення ремонтних робіт спрямували майже 250 тис. грн, з яких понад 63 тисячі – цього року.

* Школа отримала комплект засобів навчання для кабінету фізики: навчальне обладнання, ноутбуки, інтерактивну дошку тощо на суму 894 тис. грн. Востаннє обладнання для кабінету фізики оновлювали в 1985 році!

* 1 млн 700 тис. грн надано на придбання шкільного автобуса.

«Саме такими діями ми демонструємо, якою має бути освіта у Тернопільській області та в Україні. Приємно, що сьогодні понад 12 тисяч першачків зайдуть у 750 нових класів. Думаю, що ті кроки, які нині робимо, свідчать про те, що ми можемо і спроможні змінити країну. І перетворення стосуються всіх, без винятку, шкіл у Тернопільській області. Вірю, що завдяки змінам виховаємо висококваліфікованих спеціалістів, котрі перетворять Україну на потужну і процвітаючу державу», – переконаний голова ОДА Степан Барна.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*