Степан БАРНА: «Інвестиційний форум-2018 буде одним із наймасштабніших»

Інвестиції та інновації як запорука розвитку регіону – саме під таким гаслом проходитиме щорічний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST-2018».

Триватиме він упродовж 24-25 травня. Його мета – презентація існуючих можливостей і перспектив розвитку провідних галузей економіки області, розбудова дієвої системи державно-приватного партнерства та підвищення конкурентоспроможності Тернопільської області.

 

Основні заходи відбудуться у четвер, 24 травня, у Збаразькому замку. Для учасників буде представлено 14 тем для обговорення. Загалом на форумі буде понад 30 спікерів, більше 500 учасників та понад 30 делегацій з цілого світу! Географія учасників дуже широка, будуть представлені всі континенти, крім Австралії.

 

«Інвестиційний форум є щорічним, але з попередніх років зберігається лише команда організаторів. Це – Тернопільська обласна державна адміністрація, обласна та міська ради. Попередні роки ми намагалися зробити акцент на досвіді наших партнерів з інших країн, які представляли свої успішні проекти. Цього ж разу основна концепція форуму – продемонструвати успіхи за попередні роки і показувати можливості, які хочемо реалізувати. Тому цього року майже всі місця на панельних дискусіях відведені для нових проектів, які презентуватимуть підприємці області», – наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

 

Зокрема, на інвестфорумі представлять проекти зі сфери енергоефективності, відновлювальних джерел енергетики, АПК, розвитку економіки та туризму. Це самі ті ключові напрями, які активно розвивають у Тернопільській області. Основне – це розвинути той потенціал, який уже є, щоб у підсумку отримати економічну вигоду для області.

 

«В рамках щорічних форумів ми створювали своєрідний майданчик для бізнесу. Що вдалося досягти? Це, насамперед, – низка важливих соціальних, культурних, мистецьких та економічних угод. Результатом проведення форумів є, скажімо, відкриття заводу компанії «Сумітомо» в Чорткові. Також, завдяки проведенню форумів, у Борщівському районі впроваджується проект будівництва біоенергетичної ферми, де видобуватимуть біогаз із технічних рослин. Є приклад, коли після таких форумів розширюють свої потужності наші підприємства. Зокрема, в місті Таураге (Литовська Республіка) вже відкрито філію ТОВ «Ватра». Саме тому інвестиційний форум – це можливість заявити, що ми створюємо умови для бізнесу та завести в область іноземні компанії», – зазначив Степан Барна.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*