Степан БАРНА: «Інтереси Тернопільщини понад усе!»

Тернопільщина — єдиний регіон України, який був представлений на Економічному форумі, що відбувся у польському місті Криниця-Здруй. У форумі взяв участь голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

«Головна мета проведення заходу — створення сприятливого клімату для розвитку політичної та економічної співпраці в Європі», – повідомив  Барна.

Очільник Тернопільщини розповів на Форумі про успіхи нашого регіону та акцентував, що «стратегічною метою побудови нової Тернопільщини є формування конкурентоспроможної економіки, що в подальшому підвищить рівень життя мешканців області».

«Інтереси Тернопільщини – понад усе. Наша область має стати регіоном з сильною економікою, передовими інноваціями та комфортними умовами для ведення бізнесу. Відтак, першочергове завдання — створити сприятливий інвестиційний та бізнес-клімат».

За словами голови ОДА, застосування новітніх електронних технологій і запровадження онлайн-систем змінює сутність відносин між владою, бізнесом та громадянами, що є важливим елементом у протидії корупції.

«У результаті зусиль зі створення комфортного середовища для розвитку бізнесу протягом останніх півтора року в області створено понад 32 тисячі робочих місць (що на 17% більше, ніж за аналогічний період минулого року). Впродовж 2018 року в економіку області вкладено майже 3 млрд гривень капітальних інвестицій. Область живе і активно розвивається», — наголосив Степан Барна.

На цьому стенді презентували продукцію дев’яти підприємств області: ТОВ «ГОЛЬСКІ СВІТ КОМПАНІ», торгова марка «Пасіка Березовських», фермерське господарство «Гадз», ТзОВ «Орбітал» (ялинкові прикраси), кондитерська фабрика «ТерА», ТОВ «Новозбручанські води», «Микулинецький Бровар», ТОВ «Збаразький горілчаний завод», ТДВ ШУСТОВ-СПИРТ.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*