Степан БАРНА: «ІІІ форум «Тернопільщина INVEST-2018» буде цікавим щодо реалізації інвестиційних ідей»

24 та 25 травня в Тернопільській області відбудеться III Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина INVEST-2018». Це одна з найбільш очікуваних економічних подій року, яка вже стала традиційною для нашого краю. Основна мета заходу – розвиток міжнародного співробітництва та залучення до співпраці потенційних українських та іноземних партнерів.

– Завдання форуму – широко презентувати потенціал Тернопілля для залучення капіталовкладень. Також будуть представлені найбільш успішні інвест-проекти, які вже реалізовані на теренах краю. Заплановано й урочисте підписання меморандумів та інших документів про співпрацю й партнерство. А під час засідань спеціалізованих секцій і дискусій буде можливість обговорити шляхи ефективного застосування інструментів і механізмів, які стимулюють розвиток економіки, покращують бізнес-клімат і сприяють налагодженню партнерства, – поінформував голова ОДА Степан Барна.

Основні теми, які розглянуть під час панельних дискусій, за словами голови ОДА, це: енергоефективність та впровадження відновлювальних джерел енергії; агропромисловий комплекс – успішні проекти та нові інвестиційні можливості; туризм – перспективи розвитку; інструменти підтримки малого та середнього підприємництва; Тернопіль інвестиційний.

– Для нас дуже важливо, щоб кожен із представників бізнесу, чи то українського, чи то іноземного, мав можливість реалізувати свої потужності саме в Тернопільській області. Головні напрямки – економіка, сільське господарство, туризм і відновлювальна енергетика. Гадаю, що в цих галузях ми зможемо знайти порозуміння, абсолютну підтримку з боку влади і представників українського та іноземного бізнесу. Сподіваємося, що цей форум буде цікавим щодо реалізації інвестиційних ідей і власного бізнесу, – наголосив Степан Барна.

Форум відбуватиметься за участю керівництва держави, уряду й центральних органів виконавчої влади України, обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування України, іноземних дипломатичних установ і міжнародних організацій, акредитованих в Україні, реальних і потенційних партнерів області та представників бізнесу.

 

ПРОГРАМА

Міжнародного інвестиційного форуму „Тернопільщина Invest–2018”

24 ТРАВНЯ

09:00-10:00. Зустріч учасників у готелях, переїзд до Збаразького замку.

10:00-11:00. Ранкова кава, вільне спілкування, реєстрація учасників.

11:00-11:30. Відкриття Міжнародного інвестиційного форуму, вітальні виступи організаторів.

11:30-12:30. Пленарна сесія: „Інвестиції та інновації як основа розвитку регіону”.

12:30-13:00. Підписання міжнародних угод.

13:00-14:00. Бізнес–ланч.

Постійно діятиме виставка товарів промислових та агропідприємств Тернопільської області.

14:00-17:00. Спеціалізовані секції за напрямками:

– сільське господарство;

– економіка;

– відновлювальна енергетика;

– туризм;

– розвиток міста Тернопіль.

17:00-19:00. Вільний час.

19:00 Завершення роботи першого дня Форуму.

25 ТРАВНЯ

10:00-14:00:

– відвідання та ознайомлення з роботою потужних підприємств-виробників, експортерів і підприємств з іноземними інвестиціями (за бажанням);

– огляд вільних виробничих площ (приміщень), інвестиційних об’єктів, земельних ділянок, відповідно до наявності зацікавленості (індивідуально, у супроводі компетентних представників об’єктів);

– екскурсії.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*