Степан БАРНА: «Економіка розвивається лише там, де інвестор почувається впевнено»

Поставлене Главою держави Петром Порошенком завдання щодо безпеки країни – це пріоритет номер один. Адже економіка розвивається лише там, де інвестор почувається впевнено. Бо якщо люди не бачать себе в цій країні, вони виїжджають за кордон. Не сумнівається у цьому голова Тернопільської ОДА Степан Барна. Про це він наголосив на Раді регіонального розвитку Тернопільського району.

“Ми можемо стверджувати, що таких капітальних вкладень, які були здійснені впродовж останніх трьох років у розвиток, зокрема, Тернопільського району, ніколи не було. Водночас економічне зростання пов’язане ще й з тим, що підприємства почали стабільно працювати, – зауважив Степан Барна. – Мені пригадується 2015 рік, коли була загроза закриття підприємства «СЕ Борднетце» у Байківцях. А тепер там кількість працівників за два роки збільшилася на тисячу осіб. Більше того, ще одне таке ж підприємство відкрили у Чорткові, де працюють півтори тисячі чоловік”.

Це відбувається, за словами голови ТОДА, тому, що створені умови для розвитку бізнесу.

“Вперше за багато років на бізнес ніхто не тисне. І сьогодні відчуваємо динаміку, бо, за підсумками 2018 року, наявні 9 200 нових робочих місць. Сьогодні саме це є нашим пріоритетом: дати можливість людям працювати тут, в області, а не виїжджати на заробітки за кордон”, – резюмував голова ТОДА.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*