Степан БАРНА: «Через сильну армію ми зможемо побудувати потужну, незламну державу»

 

Флешмоб з нагоди 79-ї річниці створення військової частини 3002 відбувся у Тернополі біля пам`ятника Степану Бандері. Його мета — презентувати жителям краю другий стрілецький батальйон другої Галицької бригади, що дислокується в обласному центрі, а також популяризувати військову службу за контрактом.

Голова облдержадміністрації Степан Барна подякував військовослужбовцям за те, що у нелегкий для країни час захищають її незалежність та суверенітет, служать українському народові: «Через сильну українську армію ми зможемо побудувати потужну, незламну державу. Ми горді, що сьогодні українська армія відроджується на території Тернопільської області та у свідомості, серці кожного українця. Приклади героїзму, проявлені військовослужбовцями Збройних сил України є прикладами того, як мають виховуватися майбутні покоління військових на Тернопільщині та в Україні».

А під час урочистостей з нагоди 79-ї річниці створення військової частини 3002, голова ОДА зазначив, що

сьогодні перед військовими поставлене ще інше завдання – додатково забезпечити порядок і спокій на території мирної України, яка розбудовується економічно та утверджується політично.

Степан Барна також наголосив, що 2014 рік став переломним для Національної гвардії та Збройних сил України, адже у 2012 році в області фактично не було жодного боєздатного з’єднання.

Також з нагоди свята очільник облдержадміністрації відзначив грамотами кращих бійців та офіцерів.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*