Після невдалого фіналу на Меморіалі Макарова, де ФК «Тернопіль» поступився ковалівському «Колосу» з Київщини, муніципали вирішили здобувати ігрову практику на Кубку Ернеста Юста.
У стартовому матчі, який відбувся у Винниках, поблизу Львова, на стадіоні імені Богдана Маркевича перемогли команду з Львівщини – СФК «Муроване» – 4:0.
Рахунок у матчі було відрито у першому таймі після стандарту. Андріан Бабич потужно пробив зі штрафного. Воротар суперника відбив м’яча перед собою і нападник, який перебуває в розташуванні тернопільської команди на перегляді, зумів добити м’яча у ворота. Натомість у другому таймі наші земляки зуміли відзначитися ще тричі. Два голи на рахунку Тараса Червонецького. В одному випадку він реалізував пенальті за фол проти Андрія Різника. Ще одне взяття воріт записав на свій рахунок капітан команди Ігор Курило.