Шкільний пікнік і нагороди

dav

Кожне свято Останнього дзвоника у Баворівській ЗОШ має свої особливості. Це і участь у ньому випускників різних років, і нові сценарії, і цікаві зустрічі, і нагородження юних талантів. Цього разу на території школи організували святковий пікнік, господарями якого були учні всіх класів, а гостями – їх батьки та вчителі. Ігри, розваги, спортивні змагання, карооке і, звичайно, аромат печеної картоплі й інших страв, приготованих школярами, подарували учасникам дійства приємні враження і гарний настрій.

Кращим знавцям німецької мови вручили грошову премію імені Іванни та Климентія Слюзарів, фундаторами якої є сини шанованих педагогів – відомий громадсько-політичний діяч Володимир Слюзар і журналіст, у минулому редактор газет «Ровесник», «Тернопіль вечірній», «Свобода», «Тернопільська газета», Степан Слюзар.

«У час стрімкої глобалізації світу, розширення зв’язків України з багатьма країнами, зокрема Євросоюзу, – наголосив пан Степан, – значення володіння іноземними мовами важко переоцінити. Сьогодні ми вручаємо ці премії за старанність і наполегливість. За свої досягнення лауреати мають бути вдячні своїм учителям, котрі допомогли їм відкрити двері у світ».

Оксана КОСТИК,

педагог-організатор, учитель англійської і німецької мов, Тернопільський район

 

На фото: кращі знавці німецької мови – десятикласниця Соломія Гуменна, учениця 11-го класу Оксана Пелешок і Степан Слюзар

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*