Тернопільська «Галичанка» у дев’ятому турі жіночої волейбольної Суперліги на виїзді протистояла вінницькому «Білозгару» і зуміла показати свої найкращі якості лише наполовину.
Старт поєдинку не віщував нічого поганого. Наша команда у турнірній таблиці чемпіонату посідала друге місце, суперниці ж ішли п’ятими. До того ж, у першому колі «Галичанка» на власному майданчику двічі без проблем обіграла вінничанок з однаковим рахунком 3:0.
Заслуженою була і перемога наших землячок у першому матчі – 3:1. А далі сталася сенсація не на користь «Галичанки». Експерти вже  назвали головною подією 9-го туру жіночої Суперліги «суху» перемогу вінницького «Білозгару» над тернополянками. Причому, наскільки впевненою була перемога тернопільської команди в першому матчі, настільки переконливим видався реванш вінницького колективу у другому. Якщо не брати до уваги першу партію, коли тривалий час лідирувала «Галичанка». У підсумку – прикра поразка 0:3. У цьому сезоні з таким рахунком «Галичанка» програвала тільки лідерові – южненському «Хіміку». Відзначимо також, що обидві команди перервали в цьому турі свої переможні серії. Таким чином, у «Галичанки» вона склала дев’ять матчів, у «Білозгару» – чотири.
В першому матчі відбулася ще одна цікава подія для українського волейболу. На майданчик вийшла донька граючого тренера вінницького «Білозгару» Юлії Якушевої – Валерія. «Одночасне перебування на майданчику мами та доньки, скоріш за все, унікальний випадок для українського волейболу. І ще один цікавий факт – в день дебюту Валерії Якушевій було 14 років та 7 місяців. І це, напевно, наймолодший гравець, який грав у вищому дивізіоні чемпіонату України», – написали на сайті вінницького клубу.
Ну що ж, прикру поразку потрібно проаналізувати і забути, адже 11 лютого тернопільську «Галичанку» в Києві чекає дуже відповідальний та напружений поєдинок – фінальний матч Кубка України проти южненського «Хіміка».