Руслан КУЛИК: «Робитиму все, щоб кожна громада мала партнера серед країн ЄС»

Про це тернопільський політик розповів під час участі у щорічному економічному Форумі у Криниці (Республіка Польща).

Щороку невелике містечко Криниця Здруй у польських Карпатах на кілька днів стає економічною та політичною столицею Центрально-Східної Європи. У 1992 році там був започаткований міжнародний Економічний форум. З часом криницький захід, який традиційно проводять на початку вересня, став найбільшою конференцією в цьому регіоні. Щорічно там збираються понад 3000 гостей – політичні, економічні й соціальні лідери з багатьох країн Європи та світу.

Тема вже 28-го Економічного форуму, котрий цьогоріч відбувається  4-6 вересня, – “Європа спільних цінностей чи спільних інтересів?”.

За словами Руслана Кулика, Криниця є місцем, де розмовляють про нові тенденції в політиці та економіці.  Понад 200 панельних дискусій про найважливіші питання та виклики, з якими Європа зіткнеться найближчими десятиліттями. Впливові політики, банкіри, керівники найбільших компаній, представники культури та науки – всі хочуть знати, на що чекати світовій економіці найближчим часом.

«На думку польського бізнесу, основні перешкоди, що заважають інвесторам працювати в нашій державі, – це не лише збройні конфлікти на сході чи в Криму, а й адміністративні бар’єри, нерозвинута інфраструктура та непередбачувана податкова система», – зазначив Руслан Кулик. За його словами, сьогодні Україна та інвестиції нагадують вулицю з двостороннім рухом. «Для того, щоб інвестор в нашу країну йшов швидше, ніж в інші, потрібні однакові правила гри для всіх! Причому такі, щоб усі залишалися у виграші: інвестор повертав інвестиції, а місцеві громади отримали нові робочі місця, передові технології та ефективне виробництво», – додав він.

На думку тернопільського політика, 2018-й має бути переломним для України. І тому протягом цього року кожній громаді слід знайти партнера в країнах ЄС та інтенсивно співпрацювати: розвивати туризм, втілювати спільні проекти, сприяти бізнесу тощо. «Це – наш вектор розвитку”, – зазначив Руслан Кулик.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*