Розбудуємо біатлонну базу в Підгородньому

Підходить до завершення епопея стосовно передачі спортивної бази з біатлону в селі Підгородне Тернопільського району у державну власність, тобто на баланс Міністерства молоді та спорту в особі Державного центру олімпійської підготовки.

За плечима – півтора роки праці, неодноразові звернення народних депутатів від Тернопільщини до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, мій виступ з цього питання на засіданні Кабінету Міністрів України, численні зустрічі із профільним міністром, його заступниками. А ще нам з головою облдержадміністрації Степаном Барною вдалося переконати міністра фінансів України Оксану Маркарову в необхідності відродження біатлону на Тернопіллі.

І от Міністерство фінансів надіслало погоджений (без зауважень) проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про передачу нерухомого майна навчально-спортивної бази з біатлону у с. Підгородне Тернопільського району Тернопільської області у державну власність з віднесенням його до сфери управління Міністерства молоді та спорту». Такий крок, ініціатором якого я був від самого початку, убезпечить майно і землі бази від будь-яких афер у майбутньому та  дасть можливість долучити десятки мільйонів державних коштів для розбудови біатлонної бази.

Мине трохи часу і в Підгородньому можна буде проводити змагання з біатлону на європейському рівні. Тепер слово – за місцевою владою, яка має виготовити державний акт права власності на землю. Що це означає? Земля має бути довічно закріпленою за базою в розмірі, достатньому для її розвитку і розбудови до європейських стандартів. У жодному разі не можна допустити дерибану землі, спроби якого були в 2011–2013 роках при тодішньому керівництві і бази, і села, і району. Справу потрібно завершити без криків, без брехні, пасквілів та проплачених флешмобів псевдоактивістів… До речі, вони так і не попросили вибачення за безпідставні образи. Як і деякі нібито ветеранські організації, які повелися тоді не по-військовому, не по-офіцерському, необдумано підтримавши фейк однієї непорядної людини… Зрештою, мужність попросити вибачення мають лише ті, хто має честь. Друзі-ветерани АТО, будьте гідними, не дозволяйте використовувати себе!

Олег БАРНА, народний депутат України

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*