Питання зі сміттєзвалищем перевели в офіційну площину

Обласна державна адміністрація здійснює рішучі кроки щодо врегулювання питання з Малашівським сміттєзвалищем.

Голова ОДА Степан Барна підписав розпорядження «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР земельних ділянок на території Малашівської сільської ради Зборівського району». Це означає, що тепер міська рада Тернополя має всі офіційні підстави для проведення комплексу заходів щодо утилізації сміття на полігоні у цьому населеному пункті.

Нагадаємо, це вже друге розпорядження голови ОДА. До того міській раді Тернополя надали у  постійне користування земельну ділянку розміром 3,5 га в березні 2016 року.

Як наголосив очільник області, для того, щоб місто мало офіційно діючий полігон утилізації твердих побутових відходів і могло здійснювати оплату послуг з утилізації сміття було й підписано відповідне розпорядження. Згідно з ним управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР відведено 14 га землі для постійного користування.

«Ми розуміємо, що село Малашівці не зможе самостійно впоратися зі сміттям, яке вивозили туди з 1977 року. Тому сьогодні нам потрібно перейти з політичних дискусій в господарську площину. Чекаємо від Тернопільської міської ради конкретних кроків щодо переробки сміття, впорядкування сміттєзвалища та співпраці з жителями села Малашівці Зборівського району», – зазначив Степан Барна.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*