Юна тернополянка Вероніка Кондратенко стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи серед школярів з жіночої боротьби у ваговій категорії до 32 кг. У вирішальних сутичках вона поступилася спортсменкам з Туреччини та Росії.
Скажімо, для перемоги над турчанкою Вероніці забракло одного балу, який турецька суперниця виборола в останні 10 секунд поєдинку. А загалом збірна України (дівчата) у підсумку набрала 78 очок та виборола перше загальнокомандне місце і титул чемпіонів Європи-2017. Друге місце посіла турецька команда (72 очки), треті – росіяни.
Чемпіонат Європи U-15 зі спортивної боротьби серед школярів цього року вперше проходив у столиці Сербії Белграді. Загалом у ньому взяло участь 22 збірних європейських країн. Варто зазначити, що тернополянка принесла українській збірній 8 очок, яких би забракло, аби вибороти чемпіонський титул для України.
Бронзова призерка Чемпіонату Європи Вероніка Кондратенко є вихованкою Тернопільської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 та членом Спортивного клубу ім. Богдана Сцібайла «ГалТер’S». Навчається юна атлетка в Тернопільській загальноосвітній школі №17, де її тренує батько Сергій Кондратенко.