Понад 800 мільйонів гривень – на ремонт магістралі М-12 Тернопіль – Підволочиськ!

У Тернопільській області протяжність автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам`янка, що є частиною маршруту Go Highway, який з’єднуватиме Гданськ та Одесу, становить 38,9 км. Тому для Тернопільщини дуже важливо, щоб процес будівництва відбувався вчасно, а також здійснювався контроль за виконанням якості робіт. На цьому наголосив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час виїзду на дорогу.

Цьогоріч заплановано оновити всю протяжність дороги. Наразі ремонтні роботи тривають у напрямку від Тернополя та від кордону з Хмельницькою областю. Також дорожники займаються розширенням проїжджої частини біля села Ступки.

«Цього року саме на ділянку дороги М-12 протяжністю Тернопіль – Підволочиськ буде скеровано понад 800 мільйонів гривень з державного бюджету. Тому будемо стежити за якістю виконання робіт та дотриманням графіку будівництва дороги. Найближчим часом отримаємо результати лабораторних аналізів дорожнього покриття, які взяли сьогодні на об’єкті», – наголосив Степан Барна.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*