Понад 1200 наборів LEGO PlayBox – для усіх перших класів області

У рамках програми «Нова українська школа» та реалізації спільного меморандуму Міністерства освіти і науки України та компанії LEGO навчальні заклади Тернопільщини отримали великі набори конструкторів LEGO PlayBox, кожен з яких містить по 7000 елементів.

Це – вже друга партія конструкторів, яка надійшла до нашої області. Першу («Шість цеглинок») передали на початку липня для всіх шкіл краю. Загалом це було понад 12 тис. наборів, які ми отримали безкоштовно в рамках співпраці з датською компанією.

Тепер же спрямовано понад 1 200 наборів LEGO PlayBox. Такі конструктори отримають всі 980 перших класів області, незалежно від того, скільки учнів навчаються у кожному з них.

З 1 вересня, нагадаємо, запрацювала програма «Нова українська школа». Згідно з нею, діти навчаються у нових класах та за сучасними стандартами.

«Держава спрямувала щонайменше 10 тис. грн на створення належних умов для навчання та для того, щоб учень відчував мотивацію іти до школи. Ці гроші використали на те, щоб кожному учневі придбати нову парту, а для класу – дидактичний матеріал і забезпечити комп’ютерним обладнанням, – наголосив заступник голови ОДА Юрій Юрик. – Наша головна мета – реалізувати освітню реформу щонайменше за п’ять наступних років. Тому маленькими кроками рухаємося до її досягнення».

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*