Показав свою роботу Президентові

Слухачеві Борщівської філії Малої Академії наук України, восьмикласнику Скала-Подільської загальноосвітньої школи Владиславові Ундерку і не снилося, що презентуватиме свою розробку самому Президентові.

А сталося це під час зустрічі в Києві юних науковців, переможців різноманітних конкурсів та змагань з Президентом України Петром Порошенком та міністром освіти і науки Лілією Гриневич. Учні демонстрували свої науково-технічні розробки, презентували науково-дослідницькі роботи, кожна з яких переслідувала практичну мету для розв’язання важливих проблем розвитку сучасної техніки.

Владислав Ундерко, зокрема, розповідав про роботу однофазного асинхронного двигуна в режимі генератора, яка розкриває можливість отримання енергії з відновних джерел. Науковим керівником школяра є викладач обласного відділення Малої Академії наук України Андрій Петрович Мулярчук. Слухачі його секції “Науково-технічна творчість” кожного року здобувають призові місця у різноманітних конкурсах. Незважаючи на те, що Владислав почав свою роботу лише рік тому, йому вдалося досягти високих результатів. Зокрема у листопаді 2017 року він здобув диплом ІІ ступеня на VIII Всеукраїнській науково-технічній виставці-конкурсі «Майбутнє України», а нещодавно – і І місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту.

Саме такі розумні, наполегливі та працьовиті учні є гордістю всієї Тернопільщини.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*