Підсумки: Третє місце в Україні!

 

Протягом літніх канікул 5020 хлопчиків та дівчаток стали учасниками Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів для дітей та заходів у оздоровчих таборах «Олімпійське літо», які проводив Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення (ТОЦФЗН) «Спорт для всіх».

Загалом з червня по серпень на стадіонах, спортивних майданчиках, у літніх оздоровчих таборах і в місцях масового відпочинку та проживання дітей ТОЦФЗН «Спорт для всіх» провів 37 заходів. Зокрема, відбувались вони в Теребовлі, Скалаті Підволочиського району, Великих Бірках та Мишковичах Тернопільського району, оздоровчих комплексах «Лісовий» та «Лісовий дзвіночок» (с. Скоморохи Бучацького району, «Промінь» (с. Долина Теребовлянського району, «Дивосвіт» (с. Кутянка Шумського району, «Збруч» (смт Скала-Подільська Борщівського району), «Барвінок» (с. Мшанець Тернопільського району), оздоровчих таборах «Сокіл» (с. Чорний ліс Збаразького району), «Лісова пісня» (м. Борщів), «Лісова казка» (с. Борщівка Лановецького району).

Крім того, тернопільські обласний, районні, міські та селищні центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели 68 Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо», в яких брали участь 12740 учасників.

Як повідомив директор ТОЦФЗН «Спорт для всіх», заслужений працівник фізичної культури і спорту України Володимир Ванджура, «фішка» спортивних змагань у літніх оздоровчих таборах була в тому, що всі його учасники отримали нагороди, незалежно від того, які місця вони посіли і скільки «балів» набрали. «За це велика подяка нашим постійним меценатам: видавництву «Школярик», яке надало більше двох тисяч зошитів, і фірмі «Молокія», – каже Володимир Ванджура. – Отримували діти і відзнаки від нашого Центру – буклети, альбоми, ручки. Основна мета такої роботи – агітувати дітей до здорового способу життя».

За словами Володимира Ванджури, підготовка до «Олімпійського літа» в центрі розпочинається ще взимку. Всі заходи планують завчасно, складають плани, розробляють сценарії нових варіантів естафет і конкурсів тощо.

«Через те, що ми так ретельно підходимо до проведення заходів, за підсумками Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і рейтингу, який проводить в Україні, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення минулого року посів третє місце в Україні@, – наголосив Володимир Ванджура.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*