ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА ТРАВЕНЬ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РИБООХОРОННОГО ПАТРУЛЯ

До кінця весняно-літньої нерестової заборони залишилося 10 днів, але більшість рибалок, чомусь так і не дотримуються правил рибальства під час нерестової заборони.

У травні місяці Тернопільським рибоохоронним патрулем було проведено 46 рейдів в напрямку здійснення державного контролю у сфері рибоохоронної діяльності.

Було викрито 84 порушення Правил любительського і спортивного рибальства. Із них:

57 – за порушення правил рибальства про що складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.3 ст.85 КУпАП та винесено постанову по справі про адміністративне правопорушення і накладено стягнення у вигляді штрафу.

16 – грубих порушень правил рибальства про що складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.4 ст.85 КУпАП. Адміністративні матеріали по даних порушеннях направлено на розгляд в суди для вирішення справ по суті.

Крім цього складено 11 актів вилучення безгосподарського майна.

В ході рибоохоронних заходів вилучено 45,5 кг водних біоресурсів. 46 заборонених знарядь лову (сітки ставні – 37шт. та інші (сітки підйомні «хватки» і сітки «екрани») – 9шт.)) та чотири плавзасоби.

За травень місяць збитки, завдані рибному господарству, склали  16 тис 541 грн.

Найбільше правопорушень зафіксовано у Тернопільському, Борщівському, Заліщицькому та Чортківському районах.

З метою попередження порушень у сфері рибоохоронного законодавства працівниками патруля активно ведеться масово – роз’яснювальна робота серед населення області. Рибалкам-аматорам роздаються Довідник рибалки Тернопільської області, в якому зазначено основні вимоги нормативно-правових актів щодо регулювання рибальства.

Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення, прохання терміново повідомляти на цілодобову «Гарячу лінію» Тернопільського рибоохоронного патруля: (0352) 27-70-34 та (097) 427-85-95

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*